Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Zahradní slavnost

Čas: 14.30 – 18.00 hod.

Vstupné dobrovolné

Městská knihovna Šumperk se chce před stěhováním do nových prostor v bývalé Masarykově škole rozloučit se svými návštěvníky s nádhernou zahradou, která ke knihovně patří.

Na úvod programu vystoupí Drum Orchestra pod vedením Káji Cvrka. Těšit se návštěvníci mohou na africké rytmy a písně. Následovat bude úžasné představení Víti Marčíka – Robinson Crusoe, které by si neměl nechat ujít žádný fanoušek loutkového divadla. Představení je určené jak pro malé, tak i pro dospělé diváky. Celé odpoledne ukončíme koncertem oblíbené legendární skupiny Old Time Jazzband.

Časový plán jednotlivých kulturních vystoupení:

14.30 – 15.30 – Drum Orchestra – africké rytmy a písně

16.00 – 17-00 – Robinson Crusoe – Divadlo Víti Marčíka

17.15 – 18.15 – Old Time Jazzband

Robinson Crusoe: vznikl na motivy stejnojmenného románu Daniela Defoe. Představení jednoho herce, na jehož výpravě Víťa Marčík spolupracoval se svým přítelem z dětství, výtvarníkem Vladimírem Šopíkem, mělo premiéru v březnu roku 1994 a je určeno žákům druhého stupně ZŠ a všem velkým malým, kteří jsou připraveni bojovat po boku Robinsona s bouří, domorodci, hladem a samotou. Robinson kromě svobody a přítele získal i cenu Kopřiva .

Předchozí Autorské čtení – Anna Strnadová

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc