Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

O knihovně

Kontakty

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na jednom z našich telefonních čísel či na jakékoliv z našich e‑mailových adres. Rádi vám poradíme.

Kde nás najdete?

Pokud byste k nám rádi zavítali, najdete nás na adrese 28. října 1280/1 v Šumperku. Přístup k nám je zcela bezbariérový. Těšíme se na vás.

Historie knihovny

Knihovna Šumperk má bohatou historii sahající až do roku 1885. Starosta Johann Friedrich Schneider odkázal svou vlastní knihovnu ve prospěch zřízení veřejné městské bibliotéky.

Výroční zprávy

Pokud si chcete přečíst, co se u nás v posledních letech dělo a jakým způsobem se rozšiřujeme, projděte si naše výroční zprávy, kde najdete všechny podstatné informace.

Často kladené dotazy

Hledáte odpovědi na nejčastěji kladené otázky na naši knihovnu? Třeba mezi nimi najdete i ty, na které jste se chtěli sami zeptat nebo vás zajímaly.

Archiv a fotogalerie

Pokud se chcete podívat na akce, které u nás proběhly, naleznete zde všechny informace a fotografie za posledních 10 let.

Průzkum spokojenosti

Vyhodnocení průzkumu spokojenosti.

Virtuální prohlídka

Pokud si chcete prohlédnout prostory knihovny z pohodlí vašeho domova.

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc