Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

KataLogy a seznamy

Rozcestník

Katalog knihovny

Přístup do online katalogu mají, jak registrovaní, tak i neregistrovaní čtenáři. Zde zjistíte, zda je vámi vyhledávaný titul k dispozici.

Seznam periodik

Knihovna nabízí širokou škálu tiskovin a periodik, které jsou k dispozici k vypůjčení. Dostupné jsou časopisy odborné, zábavné i časopisy pro děti.

Zvukové knihy

Jestliže jste fanouškem audioknih, máme něco i pro vás. Půjčujeme totiž zvukové knihy na disku CD ve formátu CD audio nebo MP3. Výpůjční doba je 1 měsíc.

E-knihy

E-knihy jsou hitem posledních let. Můžete je číst na mobilu, počítači, tabletu nebo elektronické čtečce knih. I v tomto případě je doba výpůjčky 1 měsíc a maximálně lze mít vypůjčené 2 knihy současně.

Společenské hry

Jak lépe využít dlouhé zimní večery, než v přítomnosti přátel nebo rodiny a s deskovou hrou. Nemusíte ji ale kupovat, stačí si ji půjčit. Nabízíme mnoho herních titulů pro hráče od 3 do 99 let.

Cizojazyčná literatura

Najdete u nás nejen literaturu v češtině, ale i v dalších světových jazycích, především angličtině, němčině, španělštině, francouzštině, italštině, ruštině a také ve slovenštině.

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc