Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Pro Knihovny

Knihovny
regionu

Pro každý region je důležité mít knihovnu, která vám pomůže získat zajímavé informace o různých tématech, jako je například literatura, historie, aktuální události a další.

Regionální služby knihovnám

Knihovny dnes poskytují mnohem více než jen přístup ke knihám. Nabízíme regionální služby, jako jsou workshopy s odborníky v různých oborech a pro členy možnost využití zajímavých programů.

Legislativa
a metodiky

Legislativa a metodiky knihoven mají svůj vlastní účel a směrnice, ale všechny respektují to nejdůležitější – poskytovat přístup k obsahu, který uchovávají, aby se neztratil. Vše najdete zde.

Ke
stažení

Vše potřebné na jednom místě. Stáhněte si zdarma e-knihy a dokumenty, ke kterým budete mít kdykoliv přístup. Knihy jsou k dispozici zdarma v češtině, angličtině a dalších jazycích.

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc