Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Společenské hry

4 Cestovatelské hry od GaoHra sama o sobě má spád, získáváte tolary, bojujete s piráty i se svými spoluhráči. Možnost rozhodovat se, jestli pojedete na severní pól, k Viktoriiným vodopádům nebo na Machu Picchu jí dodává cestovatelskou atmosféru. I tak do hry můžete promítnout své cestovatelské touhy.

Od 5 let
40 minut
2–4 hráčů

4 Dobrodružné hry od Gao4 skladné herní plány ve formě leporela, které se výborně hodí na cesty.

Hry jsou doplněné hledačkami pro zábavu a hravé učení matematiky a písmenek. U hřbetu je zavěšený látkový pytlíček s dřevěnými figurkami a kostkou.

Od 4 let
15 minut
2–4 hráči

4 Veselé hry od GaoLeporelo obsahuje 4 originálně a vtipně ilustrované herní plány stolních her. Jsou ideální pro předškoláky a pobaví se u nich celá rodina.

Od 3 let
20+ minut
2–4 hráči

4 Zvířátkové hry od GaoHry pro předškoláky a malé školáky, které zábavnou cestou seznamují děti s domácími, divokými i exotickými zvířaty. Knižní leporelo vám velmi dobře poslouží i jako obrázková kniha na poznávání zvířat. Originálně ilustrované herní plány jsou doplněny hledačkami.

Od 3 let
2–4 hráči

12 říší od AlbiSvižná karetně-kostková hra.

Každý hráč má k dispozici 7 karet, které jsou v každém kole stejné ale lze z nich sestavit různé sestavy. Na kartách jsou různé efekty, cílem je mít v daném tahu nejvyšší hodnotu. Ale pozor – na remízy se nehraje, pokud mají 2 hráči stejnou kartu, nepočítá se ani jednomu z nich, je tak nutné taktizovat. Hraje se na dvě vítězná kola.

Od 10 let
15+ minut
2–4 hráči

Bang! od AlbiKaretní hra, ve které má šerif za úkol zabít všechny padouchy, zločince a odpadlíky. K dispozici má naštěstí celou řadu věrných pomocníků.

Zajímavě pojatá pravidla vnášejí do hry řadu nečekaných zvratů a honiček. Nechte se překvapit.

Od 10 let
20+ minut
4–7 hráčů

Bang! Město duchů od Albi
Rozšíření ke hře Bang!, které obsahuje dvě varianty hry, nové postavy a speciální vlastnosti.

Hru nelze hrát samostatně.

Od 10 let
20+ minut
3–8 hráčů

Cortex pro děti od AlbiV logické hře Cortex pro děti všichni hráči hrají proti sobě, a to pomocí 8 různých úkolů, které procvičují různé funkce mozku. Ten, kdo jako první získá 4 části puzzle a složí z nich mozek, vyhrává. Úkoly procvičují paměť, pozornost, koordinaci, abstraktní myšlení a schopnost rozeznávat hmatem různé předměty nebo struktury.

Od 6 let
15 minut
2–6 hráčů

Costa Rica od Albi

Na území Costa Ricy se rozkládají deštné lesy, které jsou plné vzácných živočichů. Přidejte se k expedici a vydejte se spolu se svými společníky na dobrodružnou výpravu.

Rodinná hra Costa Rica kombinuje riskování s logikou, kterou využijete především při plánování, kudy povedete expedici.

Od 8 let
30-45 minut
2–5 hráčů

Český jazyk základní cvičení 1 od Logico PiccoloSoubor obsahuje 16 karet, na každé je 10 úkolů k procvičování slovní zásoby, homonym, rýmů, podstatných a přídavných jmen, zrakového rozlišování, orientace na stránce a dalšího

5–7 let

Dobble od ADC Blackfire Ent.Cílem je být vždy nejrychlejším hráčem, který pojmenuje stejný symbol na dvou kartách. Všichni hráči jsou zapojeni stejným dílem, každý trénuje postřeh, rychlost a rozhodování, bez ohledu na věk. Hra je velmi zábavná, a proto si ji užijí nejen děti, ale i jejich rodiče nebo prarodiče.

Od 6 let
15 minut
2–8 hráčů

Dobble 1,2,3 od ADC Blackfire Ent.Cílem je být vždy nejrychlejším hráčem, který pojmenuje stejný symbol na dvou kartách. Všichni hráči jsou zapojeni stejným dílem, každý trénuje postřeh, rychlost a rozhodování, bez ohledu na věk. Hra je velmi zábavná, a proto si ji užijí nejen děti, ale i jejich rodiče nebo prarodiče.

Od 3 let
10 minut
1–5 hráčů

Dobrodružné výpravy - Vinland od AlbiPříběhové karetní hry inspirované skutečnými událostmi.

Ve hře postupně odkrýváte karty, ze kterých vytváříte mapu, na níž se nachází aktivity a interakce, které můžete splnit. Na základě rozhodnutí se příběh větví do 5 možných konců, takže si hru můžete zkusit znovu a vydat se jinou cestou.

Od 10 let
60+ minut
1–6 hráčů

Dominion Intriky od Albi2. edice Dominionu Intriky je samostatně hratelná hra a je možné ji kombinovat s ostatními hrami Dominion. Přináší 25 nových karet, které přinášejí novou variabilitu a nové možnosti

Od 8 let
30+ minut
2–4 hráči

Farmář Pepík od MindokCílem hry je najít zatoulaná zvířátka (kravička, koník, koza, pejsek a kočička). Hra obsahuje 2 balíčky karet po 25 kartách.

Hráči odhalí první kartu z balíčku, tím se odhalí 4 zvířátka ve 4 barvách, hráči mají za úkol poznat, které zvířátko a která barva chybí.

Od 4 let
15 minut
2–8 let

Karak - česká hra na hrdiny od AlbiKaždý hráč se ujme jednoho z 5 hrdinů a společně s ostatními zkoumá a zároveň buduje labyrint chodeb a místností. Každý hrdina má dvojici unikátních schopností, které mu pomáhají v boji proti nestvůrám.

Hra končí přemožením draka a vítězem se stává ten, který do té doby získal nejvíce pokladů.

Od 7 let
45 minut
2–5 hráčů

Klub detektivů od AlbiCílem hry je odhalit hráče, který na rozdíl od ostatních neobdržel kódované slovo, ale snaží se to zakrýt vykládáním správných karet.

Od 8 let
45 min
4–8 hráčů

Krysí válka od AlbiV této hře jde o bitvu mezi dvěma klany – Eidamáky a Hermelíny. Eidamáci jsou divocí a bojovní, Hermelíni jsou krysí šlechta.

Krysí souboj většinou vyhrává silnější protivník, ale takticky lze zvrátit průběh hry využitím speciální schopnosti na kartě.
Bitva mezi oběma klany může začít. Kdo zvítězí?

Od 6 let
5+ minut
2 hráči

Leo musí ke kadeřníkovi od AlbiLev jménem Leo se rozhodl vyrazit ke kadeřníkovi, protože mu jeho hříva už přerůstá přes hlavu a sotva vidí na cestu. Leo má spoustu kamarádů, které cestou ke kadeřníkovi může potkat a zdržet se s nimi povídáním. Dokážete Lea dovézt do kadeřnického salónu dříve, než kadeřník Bonobo svůj salón zavře?

Od 6 let
20-40 minut
2–5 hráčů

Na prodej od AlbiVzrušující společenská hra, ve které se ukáže váš obchodnický duch. Nejdříve se snažíte na dražbě co nejlevněji nakoupit a posléze co nejdráž prodat nemovitosti. Jak snadné! Vyzkoušejte si, jak pevné nervy při dražení máte a jak dobře dokážete odhadnout své soupeře!

Od 8 let
30 minut
3–6 hráčů

Neobvyklí podezřelí od AlbiÚkolem hráčů je na vybrat z dvanáctky podezřelých jednoho pachatele. Jeho totožnost však zná pouze jediný hráč a jeho nápovědy nemusí být vždy tak úplně k užitku – na základě rozhodnutí hráčů může ve vězení skončit i naprosto nevinný člověk!

Od 14 let
20+ minut
3–16 hráčů

Ominoes: Kostky bohů od AlbiJedná se o abstraktní kostkovou hru, ve které se snažíte vytvářet souvislé plochy postupným pokládáním kostek se svým vybraným symbolem. Cesta k úspěchu vede jedině přes strategické myšlení, chytré využívání speciálních symbolů na kostkách a nezbytnou špetku štěstí. Staňte se vítězi ve jménu svého boha.

Od 8 let
15 minut
2–4 hráči

Osadníci z Katanu od AlbiOsadníci z Katanu jsou legendou ve světě deskových her, která si získala přízeň milionů hráčů po celém světě a to především variabilitou herního plánu. Každá partie je jedinečná. Spolu s protihráči osidlujete ostrov Katan.

Vítězem se stává hráč, který vybuduje nejmocnější osídlení. Neváhejte a pomocí promyšlené strategie ovládněte celý ostrov!

Od 10 let
75+ minut
3–4 hráči

Ostrov Skye od AlbiPět klanů po léta soupeří o nadvládu nad ostrovem Skye. Každý z nich se snaží svým sokům uzmout ta nejlepší území a výhodně prodat ta nechtěná. V této hře se každý z vás stane klanovým náčelníkem, který buduje své panství. Zajistěte si pořádný příjem, shromážděte stáda i loďstvo a triumfujte nad znepřátelenými klany. Dokážete se stát králem ostrova Skye?

Od 8 let
60 minut i více
2–5 hráčů

Panic Lab od AlbiÚkolem hráčů je co nejdříve nalézt měňavku, která utekla z laboratoře. Hodem speciálních kostek zjistíte, z které laboratoře a jakým směrem měňavka utekla, i jak vypadá. Nejrychlejší hráč, který ukáže na správnou kartu měňavky získává bod. Ale pozor! Měňavka k útěku používá nejen ventilace, ale na své cestě potkává i mutační komory, kde dokáže změnit svůj tvar, barvu i vzor.

Od 8 let
15–30 minut
2–10 hráčů

Parky od AlbiVe hře se ujmete dvojice turistů vyrážejících v průběhu 4 ročních období na výpravy do přírody ve snaze objevit co nejvíce krásných míst, spatřit divoká zvířata, pořídit jedinečné fotografie a navštívit proslulé národní parky.

Hra získala řadu ocenění za nejlepší výtvarné zpracování hry.

Od 10 let
45+ minut
1–5 hráčů

Párty Alias - krabice párty hry

V této hře vysvětlujete ostatním spoluhráčům význam slov pomocí jiných výrazů. Na prémiových polích na vás čekají i jiné úkoly: předvádění zvířat a povolání, hledání vhodných rýmů, popisování slavných osobností nebo hledání co nejvíce slov na jedno písmeno.

Od 11 let
45+ minut
4+ hráči

Prima ZOOM od AlbiV této hře se můžete těšit na 4 kategorie, které prověří vaše znalosti.

V kvízové hře Zoom odpovídají na otázky všichni současně a tak se nikdo nudit nebude. Hráči sbírají body za správné odpovědi a kdo jich získá nejvíc, vyhrál.

Od 12 let
30+ minut
3–6 hráčů

Procvičujeme násobilkuHry jsou určeny především žákům prvního stupně základních škol, kteří se seznamují s násobilkou, jejich rodičům a učitelům. Prostřednictvím deskových her se děti pobaví a netradiční, zábavnou formou procvičí násobení a dělení celých čísel, malou i velkou násobilku. Je možné volit ze 4 herních plánů podle zaměření početních příkladů či pohádkových prostředí.
Procvičujeme vyjmenovaná slovaDeskové hry tvoří soubor 4 herních plánů a jsou určeny pro 2 a více hráčů. Ke hře potřebujete jen hrací kostku a odpovídající počet figurek. Hry jsou určeny především žákům základních škol, jejich rodičům a učitelům.

Prokletá stezka od AlbiČeská hra, ve které se každý hráč snaží projít prokletou stezkou, tak aby při tom nasbíral co nejvíce magické esence a hlavně objevil, kam až cesta vede.

Hra je rozdělena na 3 etapy, během kterých na stezku pokládáte své stoupence, následně je přesouváte a bojujete s nimi a při tom se snažíte udržet si strategickou pozici a získat co nejvíce bodů.

Od 12 let
45+ minut
2–5 hráčů

Přines si svou knihu od MindokV každém kole jeden z hráčů otočí vrchní kartu z balíčku, vybere zadání a nahlas je přečte. Ostatní hráči poté prolistují knihu, kterou si vybrali, a vyberou krátký úryvek, který toto zadání co nejvtipněji vystihuje.

Vyhrává nejpovedenější úryvek.

Od 12 let
20 minut
3–8 hráčů

4 Cestovatelské hry od GaoKaždý z 16 herních kamenů má čtyři různé vlastnosti – barvu, výšku, půdorys a plnost či dutost. Vítězem se stává hráč, který umístí hrací kamen a vytvoří tak řadu čtyř kamenů, kde všechny hrací kameny mají alespoň jednu stejnou vlastnost.

Je tu ale háček. Nemůžete si sám vybrat hrací kámen, soupeř vybírá za Vás.

Zvládnete i přesto vyhrát?

Od 8 let
15+ minut
2 hráči

Quiddler od AlbiKaretní hra pro ty, kdo rádi soutěží ve slovních bitvách. Cílem hry je co nejdříve složit slovo, či slova z daných karet, jejichž počet se každé kolo zvyšuje, a karty vyložit.

Od 8 let
30 minut
1–8 hráčů

Rámeček Logico PiccoloKarta se zasune do rámečku a barevné knoflíky se přisouvají ke správné odpovědi. Po vyřešení všech úkolů se karta otočí a porovnají se barvy a správné vyřešení úkolů.

LP spojuje učení s hrou, kombinuje koncentraci, pozornost a trpělivost s jednoduchou manipulací.

Od 5 do 10 let

Nabízíme:
Český jazyk – rozšíření slovní zásoby
Připraven ke startu: Pozorování – odhalování – vyprávění

Rodinná trefa od AlbiDokážete najít slovo, které spojí auto, cirkus i jahodu?

V této rodinné hře zvítězí střelec, který zvládne nejlíp napovídat a propojovat slova.

Díky rozdělení na lehčí a těžší je hra uzpůsobena dětem dospělým, pro hru ve dvou nabízí kooperativní variantu.

Od 8 let
30+ minut
2–6 hráčů

Rozhýbej svůj jazýček aneb Logopedie hrouZákladem hry je motivace rozhýbat jazýček a následně procvičit výslovnost jednotlivých hlásek přes slabiky, slova až po celé věty.

Na procvičování jsou všechny hlásky, u kterých je hned uveden správný postup výslovnosti.

Od 3 let
20–40 minut
2–3 hráči

Savci: pidikarty od AlbiPidikarty jsou svižná a jednoduchá paměťová karetní hra, u které se navíc dozvíte odpovědi na zajímavé otázky a řadu dalších informací. Díky své velikosti jsou ideálním parťákem na cesty.

Od 7 let
15 minut
2–8 hráčů

Similo Báje od AlbiSimilo je kooperativní deduktivní hra, ve které musíte najít jednu ze známých postav na základě nápověd od jiného hráče.

Hledáte boha, člověka či nestvůru?Zvíře nebo pohádkovou bytost? Jedinou nápovědou vám budou další postavy, které vykládá váš spoluhráč. Zvládnete to?

Hry Similo lze mezi sebou kombinovat.

Od 8 let
15 minut
2–8 hráčů

Similo Strašidla od AlbiSimilo je kooperativní deduktivní hra, ve které musíte najít jednu ze známých postav na základě nápověd od jiného hráče.

Hledáte boha, člověka či nestvůru?Zvíře nebo pohádkovou bytost? Jedinou nápovědou vám budou další postavy, které vykládá váš spoluhráč. Zvládnete to?

Hry Similo lze mezi sebou kombinovat.

Od 8 let
15 minut
2–8 hráčů

Šťastný candát = šťastný zubáčNa začátku hry dostanou hráči balíček 12 karet. Na smluvený pokyn všichni vykřiknou, co mají na vrchní kartě. Pokud se karty dvou hráčů shodují, provedou příslušnou akci a poté kartu odhodí. Pokud se shodují karty více hráčů, záleží na hráčích, s kým se rychleji spárují.

Kdo se jak první zbaví všech 12 karet a vykřikne „Uplavala“, vítězí!

Od 6 let
2 minuty
3–6 hráčů

Taco, čapka, dort, dárek, pizza od AlbiJedná se o bláznivou postřehovou hru, ve které neustále opakujete pět slov – ale při tom musíte být neustále v pozoru – když se totiž slovo shoduje s právě otočenou kartou, musíte ji zaplácnout dříve než soupeři.

Hra má malé balení, je proto ideální na cesty.

Od 8 let
10+ minut
2–8 hráčů

Triolet od AlbiTriolet je hra s čísly, v níž se hráči snaží získat v každém tahu co nejvíce bodů. Za tímto účelem umisťují jednu, dvě nebo tři destičky do jedné řady tak, aby jejich celkový součet nepřesáhl 15.

Od 8 let
30+ minut
2–4 hráči

Ubongo od AlbiUbongo je napínavá rodinná hra ve svižném tempu s vyváženým poměrem rychlosti a strategie. V samotném nitru Afriky jsou ukryty diamanty nedozírné ceny. Jen šamani místního kmene vědí, jak se k nim dostat. Podaří-li se Vám vyřešit hlavolamy, cesta k pokladům se otevře. Dobře se soustřeďte a buďte pohotoví, ať může zaznít Váš vítězný pokřik „Ubongo!“

Od 8 let
30+ minut
2–4 hráči

Únikovka – Závod s časem od AlbiHra je karetní variací na populární únikové hry a je plná rébusů, které musíte vyřešit, chcete-li uspět. Únikovka je kooperativní hra, tudíž hrají všichni hráči spolu a ne proti sobě.

Zvládnete vyřešit unikátní rébusy a uniknout z místnosti včas?

Od 12 let
90 minut
1–6 hráčů

Unmatched Souboj v mlze od AlbiSvižná hra o soubojích nečekaných protivníků. Vyberte si oblíbeného hrdinu, zvolte místo utkání a využijte unikátní balíček schopností svého favorita, abyste porazili svého protivníka.

Od 10 let
30+ minut
2–4 hráči

V kostce! Matematika od AlbiVaším cílem bude za 10 minut nasbírat co nejvíce karet s obrázky. Jak na to? Vždy si vyberete 1 kartu, díváte se na ní 10 sekund a poté si vezme kartu váš soupeř. Vy hodíte kostkou a podle toho, jaké na ní padne číslo, vám protihráč přečte otázku. Např.: Kolik centimetrů má jeden metr? Kolik osmin je v jedné čtvrtině?

Zapamatovali jste si to? Pokud ano, karta je vaše!

Od 8 let
10 minut
1+ hráčů

V kostce! Plus – Svět od AlbiHráči mají za úkol správně odpovědět na co nejvíc otázek na téma Fakta o světě a nashromáždit co nejvíce kartiček. Tato hra obsahuje bonusovou minihru, při které lze využít paměť, ale i výtvarné dovednosti.

Od 8 let
10 minut
1–8 hráčů

V kostce! Zvířata od AlbiUmí jaguáři plavat? Žijí klokani ve skupině? Kolik je na obrázku zvířat? Pomocí hry Zvířata V kostce! se seznámíte s těmi nejznámějšími zvířaty z celého světa.

Desetiminutová hra na procvičení paměti a znalosti o zvířatech aneb co si zapamatujete za 10 vteřin? Vaším cílem bude nasbírat co nejvíce karet jednotlivých zvířat.

Od 8 let
10 minut
1+ hráčů

Vědomostní pexeso – filmové hlášky od AlbiHra vychází z klasického pexesa, nehledají se však dva stejné obrázky, ale dvě informace, které k sobě patří.

Text je doplněn motivem tvořícím celek, jakmile se dvě k sobě patřící kartičky položí vedle sebe.

Od 12 let
10 minut
2+ hráčů

Vědomostní pexeso – Historie od AlbiHra vychází z klasického pexesa, nehledají se však dva stejné obrázky, ale dvě informace, které k sobě patří.

Text je doplněn motivem tvořícím celek, jakmile se dvě k sobě patřící kartičky položí vedle sebe.

Od 12 let
10 minut
2+ hráčů

 

Vědomostní pexeso – Pořekadla od AlbiHra vychází z klasického pexesa, nehledají se však dva stejné obrázky, ale dvě informace, které k sobě patří.

Text je doplněn motivem tvořícím celek, jakmile se dvě k sobě patřící kartičky položí vedle sebe.

Od 12 let
10 minut
2+ hráčů

Velbloudí dostihy na cesty od AlbiVezměte velbloudy na výlet! S touto malou krabičkou si můžete zahrát Velbloudí dostihy nejen na cestách. Vsaďte si na velbloudy na různých pozicích a popohánějte je!

Edice na cesty částečně využívá principů základní hry, ale hra je to jiná a nabízí více možností taktizovat.

Pozor, je to samostatná hra, nelze kombinovat se základní hrou.

Od 8 let
30–60 minut
2–6 hráčů

Velká kniha detektivních herAť už se rozhodneš hrát za vychytralého zločince, nebo odhodlaného detektiva, upozorňujeme, že prostřednictvím zábavy a smíchu může tato kniha u hráčů vyvolat významný nárůst inteligence, enormní zlepšení strategických schopností a celkově neustálé zdokonalování šedé kůry mozkové!

Od 6 let

Věž s čísly - hrajte jako klasickou jengu, nebo nechejte kostku, ať vám určí, který kámen vytáhnout...

Společenská hra ve formě věže z dílků s čísly. Volbu taženého dílku určuje hod kostkami. Podle čísel, která padnou, hráč vysouvá dílek z věže a pokládá ho do nejvyšší řady. Postupným odebíráním dílků věž ztrácí rovnováhu a hrozí pád. Hráči se snaží o co nejvyšší stavbu.

Od 6 let
20+ minut
2+ hráčů

Vinohrad od AlbiZdědili jste malý, zanedbaný vinohrad v Toskánsku a snažíte se ho obnovit, zvelebit a rozšířit. Práce na vinohradu je nejen náročná, ale vyžaduje i dobré plánování a management.

Čím lepší víno budete mít v nabídce, tím více turistů váš vinohrad navštíví a znalci vína budou posílat objednávky jednu za druhou. Zvládnete vyrobit víno, které bude mít světový věhlas?

Od 13 let
90 minut
1–6 hráčů

X bere! od AlbiVykládání karet s čísly do řad? To už tady bylo. Avšak tentokrát může být v každé řadě jiný počet karet – a kdo zahraje poslední kartu do příslušné řady, musí si vzít celou řadu. Naštěstí máte ještě svou vlastní řadu X, která vás může ochránit před nežádoucími kravami. Ale pozor, jediná špatná karta může zničit celý váš plán…!

Od 8 let
25 minut
2–4 hráči

Yogi od AlbiÚkolem hráčů je tahat si postupně karty, které jim dávají instrukce, jako například měj vypláznutý jazyk, měj tuto kartu na oku a podobně. Tyto instrukce musí dodržovat až do konce hry. Postupem hry tedy hráči dodržují více a více instrukcí – zaujímají čím dál náročnější a komičtější kreace. Hráč, který některou instrukci poruší, vypadává, a ten kdo zůstane poslední se stává vítězem.

Od 8 let
15+ minut
3–12 hráčů

Z pohádky do pohádky – pexetrioOtáčej vždy tři kartičky a hledej trojice, které k sobě patří. Vyhrává hráč, který najde nejvíc trojic.

Od 5 let
2–4 hráčů

Zajíc a želva od AlbiU deskové hry Zajíc a želva se zabaví celá rodina. Sázku zajíce a želvy z bajky všichni známe. Želva svou pílí a vytrvalostí předběhne i mrštného rychlého zajíce.

Jak ale takový závod může dopadnout, když se do něj zapojí ještě vlk, lišák a ovce? Každý má velmi osobitý styl, silné a slabé stránky.

Od 7 let
20+ minut
2–5 hráčů

Znáš dinosaury? PexetrioLehkou a zábavnou formou děti získají spousty užitečných a základních informací. Při hře se otáčí tři kartičky a hledají se trojice, které patří k sobě. Tyto společenské hry jsou výborné didaktické pomůcky.

Znáš naše ptáky? PexetrioLehkou a zábavnou formou děti získají spousty užitečných a základních informací. Při hře se otáčí tři kartičky a hledají se trojice, které patří k sobě. Tyto společenské hry jsou výborné didaktické pomůcky.

Znáte Česko? - kvízová hra od Albi

Kvízová hra otestuje vaše znalosti o naší zemi. Celkem na vás čeká 1350 otázek, obtížnost si můžete zvolit sami. Každá správná odpověď je ohodnocena finančním obnosem. Vyhrává hráč, který má na konci největší finanční obnos.

Existuje i akční varianta hry, kdy využíváte žetony a můžete vydělávat vy i spoluhráč, popřípadě můžete měnit hodnotu otázek a zvrátit výsledek hry.

Od 12 let
45+ minut
2–6 hráčů

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc