Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Autorské čtení – Anna Strnadová

Emigrantka

Čas: 17.00

Vstupné dobrovolné

Anna Strnadová ( nar. v Petrově nad Desnou) vystudovala Pedagogickou fakultu UP v Olomouci, obor čeština-francouzština. Vyučovala na základních školách. Posledních jedenáct let působila jako ředitelka na ZŠ v Petrově nad Desnou.

Autorka věnuje téměř všechnu dosavadní tvorbu jesenickému kraji – ať už jde o povídkový soubor s názvem Prohry, baladický příběh tří žen V oknech červené muškáty nebo o poslední novelu Emigrantka, v níž zachytila příběh děvčete z Lipové lázní. Většinu námětů čerpá ze skutečných událostí a umělecky je přetváří.

Návštěvníci knihovny se mohou těšit na osobní setkání s touto autorkou. V knihovně bude k dispozici ke koupi i její poslední novela Emigrantka, která je ve volné distribuci již vyprodaná.

Předchozí Kávový dýchánek

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc