Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Výstava Nakladatelství Bylo nebylo Marie Molová

Spíše než žánr charakterizuje nakladatelství Bylo nebylo poetický jazyk, hravá forma a touha sdělovat a sdílet. Více se meze nekladou. Vydává poezii, ale i autorské knihy, knížky pro děti i beletrii pro dospělé. Jeho knihy vznikají pod rukama několika autorů, jsou pečlivě upravené a nezřídka ručně vázané. Vyjma internetových stran je najdete také ve vybraných knihkupectvích a galeriích.

Malířka Marie Molová (*1948) se celý život věnuje grafice a velkoformátové expresivní malbě. Nyní se publiku představí také jako ilustrátorka. Pro text Miloslava Pešty Poštovní holub Jizva vytvořila sérii ilustrací, jejichž ústředním tématem je melancholický život holubů. Vernisáž výstavy proběhne za účasti obou autorů, jejichž společnou knihu vydává nakladatelství Bylo nebylo.

Předchozí Seminář Moderní dějiny Vybrané příběhy z 1. světové války

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc