Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Výpůjčky prodlouženy

Z důvodu trvajícího uzavření knihovny byly všem čtenářům (i napříč regionem v naší databázi) automaticky znovu prodlouženy výpůjčky o 30 dní.

Pokud Vám vypršela registrace a nevyužíváte služby e-výpůjček (půjčování e-knih, kde je platná registrace podmínkou), není potřeba si registraci prodlužovat. Registrační poplatek (pokud Vám registrace vypršela v období uzavření knihovny) zaplatíte až při první návštěvě.

Pokud si chcete zapůjčit e-knihu a registrace Vám již vypršela, je možné si registraci prodloužit zaplacením registračního poplatku bankovním převodem. Pro podrobnější informace kontaktujte vedoucí oddělení služeb čtenářům: vdankova@knihovnaspk.cz

Předchozí Kambodža, Laos a severní Vietnam – ZRUŠENO

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc