Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

SKŘÍTEK JIŘIN a jeho cesty křížem krážem do světa knih a zase ven

Cyklus hudebně-divadelních setkání pro rodiče s dětmi

Hudebně-dramatické centrum Galimatyáš – Studio MY DVĚ

Čas: 9.30

Vstupné 60,- Kč/ za dítě, dospělý doprovod vstup zdarma

Skřítek Jiřin ztratil svou vílu Rézinku. Rézinka miluje kouzelné příběhy. Někdy se však zasní natolik, že ji kniha pohltí. A Skřítek Jiřin trne, co zase jeho víla vyvede, kam se poděje a zda se mu vůbec vrátí. Zvlášť, když je zajímavých knížek tolik!

Jednotlivá sobotní setkávání jsou inspirovaná současnou dětskou literaturou. Každé setkání představí jeden příběh, který s dětmi prozkoumáme společně se skřítkem a vílou. Světem knih provedou Lucie Kučerová a Tereza Karlíková. Setkání na sebe nenavazují a lze je navštívit jednotlivě. Program je vhodný pro děti předškolního věku, 1. a 2. tříd.

Další termíny setkávání: 16.11.; 14.12. 2019

11.1.; 8.2.; 29.2.; 21.3.; 18.4.; 16.5. 2020

Předchozí Seminář Moderní dějiny – Mnichovská dohoda

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc