Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Seminář – Osobní rozvoj

Přednáší: Jana Kaněvová

Jak měnit a řídit chování a komunikaci s pomocí Transakční analýzy

Čas: 18.00 hod.

Místo: Malý sál

Vstup: 50 Kč

Tématem vztahů, komunikace a osobní produktivity vás v cyklu přednášek provede Jana Kaněvová, dlouholetá lektorka a garantka vzdělávacích programů. Rádi byste lépe porozuměli chování a komunikaci vaší i vašeho okolí doma i v práci? Jedním z možných klíčů k „dešifrování“ je Transakční analýza – teorie osobnosti, psychoterapeutická škola a teorie komunikace v jednom. Na první přednášce z cyklu poodhalíme zjednodušený model osobnosti skládající se ze tří ego-stavů JÁ: rodičovského, dospělého a dětského JÁ. Rozkryjeme srozumitelné a v každodenním životě využitelné principy pro vztahy a komunikaci. Vysvětlíme, jak je možné čerpat (či nečerpat) psychickou energii z pohlazení v podobě doteků, ale i gest a slov.

Předchozí Architekt Carl Seidl – Dubina 1858 – 1936 aneb stavby Carla Seidla na rodném Šumpersku, v Lodźi a J

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc