Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Přednáška – Krásy Jeseníků – Podesní v historii a dnes – Karel Kocůrek

Čas: 18.00

Místo: velký sál

Vstupné: 100 Kč

V prezentaci Karla Kocůrka uvidíme historické a současné fotografie Podesní. Podíváme se na Jeseníky v proměnách času, nahlédneme do vesnického života v historických dobách. Můžeme se nechat oslovit krásou horské přírody. Po prezentaci se podíváme na film Jeseníky v ročních obdobích, který je natočený GoPro kamerou a dronem. Na závěr zazní historické hudební nástroje středověku a renesance, na které se v Podesní hrálo ve starých dobách.

Plakát pro přednášku Karla Kocůrka na téma Krásy Jeseníků – Podesní v historii a dnes
Předchozí Přednáška – Mýtus a realita losinsko-šumperských čarodějnic a jejich procesů – prof. PhDr. Jaroslav Čechura, DrSc

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc