Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Podpořte svou knihovnu, vyberte nejkrásnější origami

Tři měsíce skládali čtenáři knihoven v Rapotíně, Lošticích, Oskavě, Hrabišině, Bludově, Postřelmově, v Šumperku na ulici 17. listopadu a v Šumperku – Temenici Origami.

Nyní tyto knihovny bojují o originální výtisk knižní novinky Markéty Pilátové: Kiko a Tulipán. Výtisk získá knihovna, jejíž fotografie zachycující origami získají nejvíce lajků Vás, čtenářů.

Zástupci vítězné knihovny se též účastní křtu knihy Kiko a tulipán. Lajkovat můžete fotografie v této galerii až do neděle 22. května.

Každou knihovnu reprezentují čtyři fotografie, udělit jí tak můžete až čtyři lajky. Zvítězí ta knihovna, která v součtu získá nejvíce lajků.

Odkaz na facebook, kde můžete hlasovat:

https://www.facebook.com/

Předchozí Jaroslav Hutka – Písně co mluví

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc