Podpořte svou knihovnu, vyberte nejkrásnější origami

Tři měsíce skládali čtenáři knihoven v Rapotíně, Lošticích, Oskavě, Hrabišině, Bludově, Postřelmově, v Šumperku na ulici 17. listopadu a v Šumperku – Temenici Origami.

Nyní tyto knihovny bojují o originální výtisk knižní novinky Markéty Pilátové: Kiko a Tulipán. Výtisk získá knihovna, jejíž fotografie zachycující origami získají nejvíce lajků Vás, čtenářů.

Zástupci vítězné knihovny se též účastní křtu knihy Kiko a tulipán. Lajkovat můžete fotografie v této galerii až do neděle 22. května.

Každou knihovnu reprezentují čtyři fotografie, udělit jí tak můžete až čtyři lajky. Zvítězí ta knihovna, která v součtu získá nejvíce lajků.

Odkaz na facebook, kde můžete hlasovat:

Předchozí Jaroslav Hutka – Písně co mluví