logo-knihovna

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Půjčovna pro dospělé

Nyní máme zavřeno

Půjčovna pro mládež

Nyní máme zavřeno

Půjčovna KD sever

Nyní máme zavřeno

Podpořte svou knihovnu, vyberte nejkrásnější origami

Tři měsíce skládali čtenáři knihoven v Rapotíně, Lošticích, Oskavě, Hrabišině, Bludově, Postřelmově, v Šumperku na ulici 17. listopadu a v Šumperku – Temenici Origami.

Nyní tyto knihovny bojují o originální výtisk knižní novinky Markéty Pilátové: Kiko a Tulipán. Výtisk získá knihovna, jejíž fotografie zachycující origami získají nejvíce lajků Vás, čtenářů.

Zástupci vítězné knihovny se též účastní křtu knihy Kiko a tulipán. Lajkovat můžete fotografie v této galerii až do neděle 22. května.

Každou knihovnu reprezentují čtyři fotografie, udělit jí tak můžete až čtyři lajky. Zvítězí ta knihovna, která v součtu získá nejvíce lajků.

Odkaz na facebook, kde můžete hlasovat:

https://www.facebook.com/

Předchozí Jaroslav Hutka – Písně co mluví

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc