Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Noc s Andersenem v Šumperku již podesáté

Magická pohádková noc, kdy po celé republice tisíce dětí tráví v knihovnách a na spoustě dalších spřátelených míst noc ve společnosti dětských i dospělých kamarádů, pohádek a vůbec dětských knížek, se sice bude konat již pojedenácté, ale v Šumperku bude mít své desáté výročí. Ke stovkám míst, kde se děti na Noc s Andersenem schází pravidelně, každoročně přibudou další. Je tomu tak i v Šumperku a v nejbližším okolí. V Šumperku se k těm tradičním, jako je knihovna, DDM U Radnice, družiny škol na ulicích Šumavská, Dr.Beneše či Hanácká, letos přibude DDM Vila Doris, družina při ZŠ na Sluneční a klub maminek při Českém červeném kříži. Společným tématem bude ohlédnutí za předchozími devíti ročníky této akce. V blízkém okolí Šumperka se na Noc s Andersenem připravují například knihovny v Bludově, Oskavě a Postřelmově.

Předchozí Jan Benda: Nevyužité záměry, plány a projekty

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc