Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Jan Benda: Nevyužité záměry, plány a projekty

NEVYUŽITÉ ZÁMĚRY, PLÁNY A PROJEKTY
Zábřeh – Šumperk – Jeseník
středa 16. 3. 2011 v 18.30 hod.
Vstupné 40 Kč

Šumperského historika Jana Bendu není třeba zájemcům o dějiny regionu představovat. Je autorem nebo spoluautorem řady publikací, které významným způsobem obohacují znalosti o našem regionu a na svých přednáškách o nich dovede znamenitě vykládat.

„Co by bylo kdyby“ – i takto by se mohla tentokrát přednáška Jana Bendy jmenovat.
Nabídne všem zájemcům informace o záměrech, plánech a projektech, které od roku 1850 do současnosti ve městě a širokém okolí vznikly, ale nebyly z různých důvodů uvedeny ve skutečnost. Posluchači budou mít příležitost shlédnout řadu zajímavých dokladů a dozvědět se více o době překotného rozvoje regionu se všemi zvraty a kolapsy , ke kterým v tomto období docházelo, ještě dříve, než budou publikovány ve stejnojmenné knize Jana Bendy, která je připravena k vydání.

Galerie

Předchozí Výstava Dětský klíč

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc