Michal Horáček – Setkání s prezidentským kandidátem a básníkem

Kdy: úterý 6.12. 2016

Kde: Vila Doris

Vstup zdarma

Beseda s českým spisovatelem, esejistou, novinářem, textařem, básníkem, producentem, vystudovaným antropologem a v neposlední řadě prezidentským kandidátem Michalem Horáčkem.

Dvacet let chodil na dostihy, kde přijímal černé sázky. Po pádu železné opony založil s dvackou v kapse sázkovou kancelář Fortuna, kterou později prodal. Svět sázení ovšem nikdy neopustil a jak s oblibou říká, sázky na dostihy vyměnil za sázky na své umělecké projekty.

Michal Horáček je geniální textař, spisovatel a hudební producent, který společně s Petrem Hapkou složil stovky nezapomenutelných písniček.

V současnosti se o něm nejvíce mluví jako o žhavém kandidátovi na prezidenta ČR. Občanská angažovanost pro něj ale není žádnou novinkou. Už v roce 89 založil s Michalem Kocábem iniciativu MOST, které se podařilo něco nevídaného – diskutovat s komunisty.

Předchozí Jiří Sladký – Neznámá iránská poušť