Literární kabaret – EKG: O Lásce a Sněhu – Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš

Místo: velký sál

Předprodej zahájen 1. prosince v půjčovně pro dospělé

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše EKG přijede do Šumperka. Protagonisté s sebou přivezou: vzorek pražského a berlínského sněhu, spisovatelku Alici Horáčkovou, spisovatele Jana Nováka a sněhuláka. Hraje Tomáš Pastrňák!

Protagonistů jsme se zeptali, proč právě Sníh?
„Sníh a něha k sobě mají blízko, jdeš po sněhu, odstraníš písmeno ‚s‘, tu horní prosolenou vrstvu, a…,“ vysvětluje Malijevský.
„… proslýchá se, že v Šumperku ještě je,“ dodává Rudiš.

O EKG
EKG je literárně hudební kabaret, který ve spolupráci s Divadlem Archa pořádají Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš od počátku roku 2007. EKG se postupem času stalo nejvýznamnější českou scénou zaměřenou na živou literaturu a za patnáct let své existence uvedlo okolo sta premiérových představení, na kterých spolupracovalo s mnoha osobnostmi současné literární, hudební a výtvarné scény.

Předchozí Vernisáž – Domeček pro panenky – Igor Malijevský