Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Křest kalendáře – Pavel Taťoun

Čas: 17.00

Místo: Malý sál Vstup zdarma

Další ze série stolních Taťounových kalendářů je zaměřen na hrady MORAVY a ČECH 2020.
Autor navazuje na grafické práce starých mistrů, z jejichž rytin čerpá a zpracovává je v akvarelu, nechybí však ani některé malby přímo z plenéru,malíř tím poukazuje na krásu siluet těchto staveb, které dominují naší krajině, /autentický je například Bouzov, Křivoklát atd. /.
V kalendáři je jako vždy 24 obrázků, které jsou odděleny od kalendária. V pořadí je to již třináctý kalendář s reprodukcemi Taťounových obrazů.

Kalendář je nízkonákladový, tím se řadí do sběratelské řady, většina je originál podepsaná, pokud je autor přítomen, napíše i věnování.

Křest proběhne ve spolupráci se Společností přátel hradu Bouzova.

Předchozí Výstava Nakladatelství Bylo nebylo Marie Molová

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc