Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Koncert – WILSNE!

Čas: 17:00

Místo: dvorek knihovny / velký sál

Vstupné: 150 Kč

Jako mnoho jiných kapel i skupina WILSNE! vznikla v hospodě. Oba kytaristé Mirek Kobza a Radek Grill občas nudili své okolí s kytarami v zábřežské kavárně kina Retro i v dalších podnicích, a tak se nakonec rozhodli zkusit hrát i něco málo z vlastního repertoáru. V roce 2012 vzali mezi sebe zpěvačku Katku Krňávkovou a pod názvem Beerbikersband odehráli několik koncertů v převážně folkrockovém stylu. Od té doby se kapela rozrostla na pětičlenné těleso, kterým za dobu jeho existence prošlo mnoho skvělých muzikantů. V posledních měsících začala do repertoáru přispívat melodickými baladami i zpěvačka Bohunka Dolečková.
Kapela hraje výhradně vlastní písničky zpívané česky. Hudebně se skupina WILSNE! pohybuje na pomezí rocku, blues, folkrocku a folku.

Motto kapely: „Než si na fesťáku v Glastonbury všimnou, jak jsme dobří, tak naše kapela pravděpodobně vymře. Tak není důvod si to mezitím trošku neužít!“

Předchozí Autorské čtení – Povídky ještě nevydané – Anna Strnadová

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc