Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Autorské čtení – Povídky ještě nevydané – Anna Strnadová

Čas: 17:00

Místo: dvorek knihovny / velký sál

Vstupné: 50 Kč

Triptych vybraných povídek, připravovaných k vydání knižního souboru, se snaží proniknout k podstatě děje a poukázat na jeho komičnost. V povídce Telefon usiluje hlavní hrdina zažít na podzim svého života ještě kousek uniklého štěstí, ve druhém příběhu …a buď hodně zdráv se vrací do období padesátých let a odhaluje zkostnatělost vedoucích pracovníků, kteří myslí už jen ve ztuhlých frázích, a konečně v povídce Docentka se věnuje tématu v současné době tak propíranému Me Too. Skutečnost se mění v absurdní situaci, lehkost v křeč a legrace získává hořký nádech.

Předchozí Koncert na dvorku – Falešnica

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc