Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Koncert – Svatopluk

Čas: 18.00

Místo: velký sál

Vstupné: 150 Kč

Městská knihovna TGM Šumperk ve spolupráci s Farním sborem Českobratrské církve evangelické v Šumperku pořádá koncert kapely Svatopluk.
Gospel spiritual psychedelic band Svatopluk – parta výborných muzikantů, kteří hrají a zpívají písně disidenta, undergroundového písničkáře, chartisty a evangelického faráře Svatopluka Karáska. Hrají je ovšem, jak sami říkají, v řádně přitvrzeném hávu. Kapela vystupuje ve složení: Petr Kumandžas (Půlnoc, Jolly Joker & PBU), Ivan Relíšek (Abraxas), Marek Šimůnek a Rosťa Tvrdík (člen souborů Chorea Bohemica, Musica Lucis Praga, Augenblick, také The City of Prague Philharmonic orchestra; stálý host orchestrů ČNSO a N.D.).

Plakát pro koncert kapely Svatopluk
Předchozí Přednáška – Tajuplný svět mechorostů – Zbyněk Hradílek

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc