Koncert – Martina Trchová a Prune

Čas: 18.30 hod.

Místo: velký sál

Dvě skvělé písničkářky, každá za sebe i obě spolu. Setkání dvou magických světů na jednom pódiu, jedinečné hudební propojení a večer nabitý silnými písněmi. A krom toho, že každá vystoupí zvlášť se svým projektem, vytvoří též ojedinělé společné aranže.

MARTINA TRCHOVÁ, jedna z nejvýraznějších osobností naší písničkářské scény, je držitelkou ceny Anděl v kategorii Folk za album Holobyt. Martina je také autorkou cestopisné knihy Deníky z Ladakhu, věnuje se výtvarnému umění a společně s Adamem Kubátem vystupuje s programem písní Zuzany Navarové.

PRUNE vydala svoji debutovou desku Kruhy pod producentským dohledem Martina E. Kyšperského (Květy). Komorní a jemné písničky navzdory melancholii překypují nadějí a pozitivním viděním světa. Chvíli je to průzračně čistý folk, chvíli barově zamyšlený šanson, jazzové cítění se míchá se soulovými barvami hlasu.

Předchozí Literární seminář – Tisíc a jedna noc