Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

PRO NEMOC ZRUŠENO – Koncert – Krch-off band

Čas: 20.00

Místo: velký sál

Vstupné: 250 Kč

Krch-off band je hudební skupina soustředěná kolem zřejmě nejúspěšnějšího českého básníka současnosti J. H. Krchovského, kterému Krch-off band je hudební skupina soustředěná kolem zřejmě nejúspěšnějšího českého básníka současnosti J. H. Krchovského, kterému koncem loňského roku vyšla nová sbírka „Už zase vyšlo slunce“. Repertoár hudebního uskupení tvoří zhudebněné básně ze dvou dosud vydaných studiových desek. Kapela, kterou v loňském roce posílil významný hudebník, výtvarník a herec Marek Brodský, se navíc v letošním roce chystá znovu do studia, aby natočila již třetí album. Návštěvníci se tak mohou těšit jak na starší osvědčené písně, tak na čerstvý hudební repertoár. Krch-off band tvoří J. H. Krchovský (zpěv, kytara), Tomáš Schilla (violoncello), Tomáš Skřivánek (baskytara), Vojtěch Šeliga (klávesy) a Marek Brodský (bicí).

Náhradní termín 13. 10. 2023

Krch-off band
Předchozí Přednáška – Heinrich Franz Boblig z Edelstadtu – zlý duch moravskoslezských dějin? – Jaroslav Čechura

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc