Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Kávový dýchánek

Čas: 14:00

Místo: dvorek knihovny

Vstup volný

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, Centrum sociálních služeb Pomněnka, z.ú. a Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR pořádají již devátý ročník „Kávového dýchánku“ na dvorku knihovny. Návštěvníci se mohou těšit na příjemně strávené odpoledne, během kterého proběhne velmi úspěšná soutěž „O nejlepší bábovku“. Osvědčené kavárny zde budou vařit kávu a prodávat další pochutiny. Těšit se můžete na bohatý kulturní program. Na dvorek knihovny zavítají oblíbené šumperské hudební formace. Po vyhlášení vítězů v bábovkové soutěži vystoupí v 16:30 hod. kapela Old Time Jazz Band Loučná nad Desnou. Na dvorku knihovny také rádi přivítáme maminky s dětmi, pro které zde budou nachystané různé zážitkové hry a trampolína.
Během odpoledne mohou návštěvníci zhlédnout výstavku výrobků zrakově postižených osob a klientů Centra sociálních služeb Pomněnka.

Předání bábovek do soutěže je možné nejpozději do 15:30 hod.

Kávový dýchánek potrvá od 14:00 do 18:00

Přesný program:
14:00 – 15:00 – žáci ZUŠ Šumperk
15:00 – 15:15 – žáci Pomněnky
15:15 – 16:00 – folklórní pěvecký sbor Andante
16:00 – 16:30 – školní kapela Jednička
16:30 – 17:00 – vyhlášení vítězů bábovkové soutěže
17:00 – 18:00 – Old Time Jazzband Loučná nad Desnou

Předchozí Přednáška – Stáří nás spojuje – Městská knihovna TGM Šumperk, MAPO academy, Sociální služby pro seniory Šumperk, p.o., Charita Šumperk, Pontis Šumperk o.p.s.

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc