Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Přednáška – Stáří nás spojuje – Městská knihovna TGM Šumperk, MAPO academy, Sociální služby pro seniory Šumperk, p.o., Charita Šumperk, Pontis Šumperk o.p.s.

Čas: 17:00

Místo: velký sál

Vstup volný

Přednáška „Stáří nás spojuje“ bude zaměřena na zásadní téma péče o seniory, kteří jsou neocenitelnou součástí naší společnosti.
V rámci setkání budete mít jedinečnou příležitost seznámit se s širokou škálou služeb a možností zajištění péče o seniory, kterou nabízejí největší poskytovatelé sociálních služeb v našem regionu. Získáte komplexní přehled o dostupných službách a možnostech péče, setkáte se s odborníky ze sféry poskytovatelů sociálních služeb, kteří vám rádi poskytnou potřebné informace i zodpoví vaše dotazy.
Těšíme se na vaši účast při společném setkání, které bude jistě cenným příspěvkem pro všechny, kterých se péče o seniory týká.

Předchozí Výstava Štěpána Kovala v partnerské knihovně v Głuchołazech

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc