Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Kávový dýchánek

Čas: 14.00

Místo: dvorek knihovny

Vstup zdarma

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, Centrum sociálních služeb Pomněnka z.ú. a Svaz nevidomých a slabozrakých pořádají již osmý ročník „Kávového dýchánku“ na dvorku nové knihovny. Návštěvníci se mohou těšit na příjemně strávené odpoledne, během kterého proběhne velmi úspěšná soutěž „O nejlepší bábovku“. Osvědčené kavárny zde budou vařit kávu a prodávat další pochutiny. Těšit se můžete na bohatý kulturní program. Na zahradu knihovny zavítají oblíbené šumperské hudební formace. Po vyhlášení vítězů v bábovkové soutěži vystoupí v 16.30 hod. kapela Old Time Jazz Band Loučná nad Desnou.

Na dvorku knihovny také rádi přivítáme maminky s dětmi, pro které zde budou nachystané různé zážitkové hry a trampolína.

Během odpoledne mohou návštěvníci zahrady zhlédnout výstavku výrobků zrakově postižených osob a klientů Pomněnky.

Předání bábovek do soutěže je možné nejpozději do 15.30 hod.

Kávový dýchánek potrvá od 14.00 do 18.00.

Kávový dýchánek
Předchozí Vernisáž – Nejen po povrchu – Žáci ZUŠ Šumperk

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc