Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Vernisáž – Nejen po povrchu – Žáci ZUŠ Šumperk

Čas: 17.00

Místo: půjčovna pro mládež

Vstup volný

Výstava s názvem Nejen po povrchu představuje díla žáků výtvarného oboru ZUŠ Šumperk, která se zaměřují na hlubší významy a podtexty za zdánlivě jednoduchými obrazy a objekty. Snaží se upozornit na to, že umění není pouze o vnějším vzhledu, ale také o skrytých emocionálních, sociálních vrstvách, které se mohou nacházet pod povrchem. Tentokrát budou představena díla tvořená klasickou koláží, malbou, kresbou, ale také prostorové práce z keramiky a kartonu. Plakáty dávají nahlédnout, co mladé výtvarníky zajímá, co mají rádi a chtějí to prezentovat. Návštěvníci výstavy budou mít možnost seznámit se s různými tvůrčími přístupy – kompozice s písmem a linií v ploše, barevné průsvity, prostorový komiks i ručně šitá vazba knihy.

Žáci a učitelé výtvarného oboru ZUŠ Šumperk zvou všechny zájemce o umění k návštěvě této inspirativní výstavy. 

Výstava potrvá od 23. 5. 2023 do 26. 6. 2023.

Nejen po povrchu
Předchozí Pachatel a oběť trestného činu aneb může se to týkat i mě – Probační a Mediační služba Šumperk

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc