logo-knihovna

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými speciálními potřebami.

Knihovna Šumperk

8:00 – 17:00

Dětské oddělení

Nyní máme zavřeno

Půjčovna KD sever

Nyní máme zavřeno

Ivo Netopil: Panorama Jeseníků v Prievidzi

Hornonitrianská knižnica v Prievidzi ve spolupráci s Městskou knihovnou Šumperk vystavuje fotografie Ivo Netopila. Na vernisáži četla své verše Miluše Anežka Šajnohová.
Ve čtvrtek 26.května 2011 proběhla vernisáž výstavy Jeseníky očami fotografa Ivo Netopila v Hornonitrianskej knižnici v Prievidzi. Výstava je první akcí po cca 25 letech, kdy byl kontakt mezi knihovnami přerušen. Na obnovení spolupráce jsme se s vedením knihovny v Prievidzi dohodli již v loňském roce, rádi bychom spolupracovali při pořádání kulturních akcí pro dospělé i dětské čtenáře pravidelně. Na vernisáži výstavy četla své verše šumperská básnířka Miluše Anežka Šajnohová, prezentovali se také členové literárního klubu Poet, který se schází v prievidzské knihovně.
Výstava Ivo Netopila v Prievidzi byla finančně podpořena z grantů města Šumperka a Olomouckého kraje, potrvá do konce července. Zdeňka Daňková

Předchozí Jan Žmolík: Kresby

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc