Ivo Müller: Rumunsko a Moldavsko 2009

Putování po karpatském oblouku. Pohoří Rodna, Calimani, Ceahlău, Apuseni, sýr a žinčica u pastevců na salaších, divocí psi. Vápencová soutěska Bicaz. Kláštery Secu, Voroneţ, Sihastria, na modlitbách s mnichy. Za vínem do slunné Moldávie, Kišiněv. Ukázky dalších pohoří rumunských, ukrajinských, slovenských, polských i maďarských Karpat, pěšky, na lyžích, v lodích, na sněžnicích. Poloniny, Fatra, Matra, Tatra, …

Předchozí Kamil Čáp a Dětské centrum Vikýřovice