Kamil Čáp a Dětské centrum Vikýřovice

V rámci projektu Když bariéry nejsou překážkou II. proběhlo zahájení výstavy fotografií a kreseb a zároveň bylo představené Dětské centrum – ústav sociální péče Vikýřovice, které slouží uživatelům s mentálním postižením různého stupně a s přidruženým tělesným postižením. Součástí akce byl i prodej drobných výrobků klientů centra Vikýřovice. Výtěžek sbírky byl použit na podporu rozvoje jejich zájmové činnosti. Na vernisáži vystoupili klienti z Ústavu sociální péče Paprsek Olšany se svým pirátským tancem. Součástí byla i bohatá tombola.

Předchozí Izrael a Jordánsko – Vladimír Šimek