Improvizační představení – IMPRA – Nebezpečné vztahy – Hanny Firla, Ondřej Král, Tomáš Vyšinka

Místo: velký sál

Vstupné: v předprodeji 250 Kč, na místě 300 Kč

Dříve obyčejní kluci, študáci, poznávají po třicítce nevyzpytatelnost lidských vztahů. Jak to ovlivní jejich schopnost hrát na jevišti bez scénáře? Jaké nové postavy a příběhy před vámi stvoří?
Zažijte v Městské knihovně TGM Šumperk večer, během kterého se může stát téměř cokoliv. Ať už je to láska, zrada nebo zpívající šnek.

Pozor! Toto představení může obsahovat stopy ořechů, lepku a vášně!

Hrají, zpívají a pokouší se tančit: Hanny Firla & Ondřej Král
Živý hudební doprovod: Tomáš Vyšinka

Prodej vstupenek: https://tickets.nfctron.com/event/jan-firla-1697812791401/impra-nebezpecne-vztahy-2023

Plakát pro improvizační představení IMPRA Ondřeje Krále