Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Blues Alive – Přednáška – Bob Dylan a jeho Filosofie moderní písně – Ondřej Konrád

Čas: 12.30

Místo: velký sál

Vstupné 100 Kč

Bob Dylan je osobnost mnoha překvapení a nevysychající invence. Jeho nedávno vydaná kniha Filosofie moderní písně je souborem esejů a glos k šestašedesáti písním, které vybral z historie moderní populární hudby. Dylan zde ukazuje, kolik toho z této oblasti důvěrně zná, jak hluboce o tom přemýšlí a jak pronikavě vidí spoustu důležitých detailů v hudební i textové složce, a vše řadí do širokých dobových souvislostí.

Publicista, redaktor Českého rozhlasu a hudebník Ondřej Konrád bude o některých Dylanových postřezích hovořit a doprovodí je příslušnými hudebními ukázkami.

Vstupenky https://bluesalive.cz/vstupenky/

Plakát pro přednášku Ondřeje Konráda na téma Bob Dylan a jeho Filosofie moderní písně
Předchozí Blues Alive – Přednáška – Zní to jako blues, ale blues to není – Jiří Moravčík

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc