Do knihovny za pohádkou – Divadlo Čučka Neskutečná dobrodružství Florentina Flowerse

Místo: Velký sál

Rodiče pro něj chtěli to nejlepší, ale on pořád, že jenom na moře… Hoch z dobré rodiny se ocitá v zajetí pirátského kapitána. Musí splnit podivné úkoly a spolehnout se může jen na podezřelého kamaráda a na vlastní důvtip. Svěží humorný příběh dokazuje, že vzdělání a dobrodružství může patřit k sobě. Příběh z Karibiku počátku osmnáctého století je určený pro chlapce a dívky od devíti let věku, menší děti zabavíme také.

Hraje Divadlo Čučka, soubor vystupující v knihovnách, na festivalech, ve školách a na knižních akcích. Představení je založeno na stejnojmenné knize Marka Tomana vydané nakladatelstvím Baobab. Hrají Marek Toman a knihovnice Edita Vaníčková Makosová.

Předchozí Autorské čtení – Marek Toman