Cukrárna u Šilhavého Jima – Divadlo Čučka

Do knihovny za pohádkou

Místo: Velký sál

Cukrárna u Šilhavého Jima je představení pro děti od pěti let a jejich rodiče. Jedná se o příběh z Divokého západu o síle literatury a přátelství. Vyprávění z dob, kdy slovo muže a ženy ještě něco znamenalo, z prostředí desperátů a knihovnic. Během představení si děti na vlastní kůži vyzkouší boj s živly, lekci plížení, zpěv drsňáckých písní a mnoho dalšího.

Na základě stejnojmenné knihy Marka Tomana (ilustrace Františka Loubat, nakladatelství Baobab 2018, oceněno Zlatou stuhou 2019).

Hraje Divadlo Čučka: spisovatel Marek Toman (Sakramentský Bill a další postavy), knihovnice Edita Vaníčková (knihovnice Boženka a další postavy)

Předchozí Romarising/ Romské obrození