Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Cukrárna u Šilhavého Jima – Divadlo Čučka

Do knihovny za pohádkou

Čas: 10.00 hod.

Místo: Velký sál

Vstupné: 70 Kč

Cukrárna u Šilhavého Jima je představení pro děti od pěti let a jejich rodiče. Jedná se o příběh z Divokého západu o síle literatury a přátelství. Vyprávění z dob, kdy slovo muže a ženy ještě něco znamenalo, z prostředí desperátů a knihovnic. Během představení si děti na vlastní kůži vyzkouší boj s živly, lekci plížení, zpěv drsňáckých písní a mnoho dalšího.

Na základě stejnojmenné knihy Marka Tomana (ilustrace Františka Loubat, nakladatelství Baobab 2018, oceněno Zlatou stuhou 2019).

Hraje Divadlo Čučka: spisovatel Marek Toman (Sakramentský Bill a další postavy), knihovnice Edita Vaníčková (knihovnice Boženka a další postavy)

Předchozí Romarising/ Romské obrození

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc