Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Beseda – Oheň je dobrý sluha, ale zlý pán aneb Na jaká nebezpečí si dát pozor v každodenním životě – Hasičský záchranný sbor Olomouckého kraje

Čas: 17.00

Místo: velký sál

Vstup volný

Jaké to je, když do života lidí vchází oheň, voda nebo vítr? Lze se před některými živly chránit preventivně? Nejen to, ale mnohem více se dozvíte, když přijdete do knihovny na besedu se zástupci Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje.

Vlastníte elektrokoloběžku nebo elektrokolo? Neohrožujete sami sebe jejich nesprávným skladováním?

Staráte se bezpečně o svůj komín? Víte, jak se zachovat, když vám vzplane olej na pánvičce?
Těšit se můžete na praktické rady a další nezbytné informace, jak preventivně ochránit svůj domov před požárem. A také vám rádi zodpovíme vaše dotazy související s přednášenou problematikou.

Plakát pro besedu s Hasiči
Předchozí Vernisáž – Babi – Martina Trchová

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc