Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Beseda – Japonsko – Katarína Líšková

Čas: 18.00

Místo: velký sál

Vstupné: 100 Kč

Japonsko je krajina, která překvapí i zkušené cestovatele – od našich představ o přetechnizované společnosti po duchovní chrámy šintoismu a zen-buddhismu. Víte například, že v Japonsku je nejvíce restaurací s michelinskou hvězdou na světě? Nebo že zde koupíte hodně věcí v samoobslužných automatech? Dokonce i použité dámské prádlo! Šinkanseny hlásí průměrné zpoždění 18 sekund a za svůj odpad si je každý Japonec zodpovědný sám. Přesto téměř nenajdete odpadkové koše na veřejných prostranstvích. To a mnoho dalších zajímavostí vám přijde vyprávět Katarína Líšková, držitelka několika ocenění v různých kategoriích fotografické soutěže Slovak Press Photo.

Japonsko
Předchozí Literární kabaret – EKG: O Lásce a Sněhu – Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc