Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Autorské čtení – Helena Šmirousová

Čas: 17.00

Místo: malý sál

Vstup volný

Čárymáry Márinka je dětská kniha, kterou v Šumperku představí její autorka Helena Šmirousová, učitelka, zpěvačka a textařka, a to společně se zpěvačkou a ilustrátorkou Helenou Soklovou.

Márinka je sice ještě malá víla, ale v kouzlení se opravdu vyzná. Společně se svým kamarádem skřítkem Duhýnkem zvládne vyřešit spoustu zapeklitých situací, do kterých se dostávají jejich přátelé z kouzelného lesa.

Hosty tohoto slavnostního setkání a kmotry knihy se stanou Radim Sršeň, starosta Dolních Studének, a Irena Sopelová, klavíristka a hudební pedagožka.

Součástí křtu knihy bude také koncert Heleny Šmirousové a skupiny Fleksible, na kterém společně představí vlastní autorskou tvorbu.

Plakát pro autorské čtení Heleny Šmirousové
Předchozí Beseda s autorským čtením – Byl jsem Sudeťák – Helmut Kopetzky

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc