logo-knihovna

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými speciálními potřebami.

Knihovna Šumperk

Nyní máme zavřeno

Dětské oddělení

Nyní máme zavřeno

Půjčovna KD sever

Nyní máme zavřeno

Kávový dýchánek

Termín: 24.5. 2018

Čas: 14.00 – 18.00 hod.

Vstup zdarma

Městská knihovna Šumperk ve spolupráci se SONS Šumperk a Základní školou a střední školou Pomněnka o. p. s. pořádá již čtvrtý ročník „Kávového dýchánku“ na zahradě knihovny. Návštěvníci se mohou těšit na příjemně strávené odpoledne, během kterého proběhne velmi úspěšná soutěž „ O nejlepší závin“, osvědčené kavárny zde budou vařit kávu a prodávat další pochutiny. Těšit se můžete na pěkný kulturní program. Ve spolupráci s Organizací nevidomých a slabozrakých Šumperk a Pomněnky chystáme vystoupení jejich klientů. Mimo jiné zde vystoupí nevidomý zpěvák Radek Žalud. V rámci odpoledního programu zahájíme výstavu Vrstvy a linie Centru pro osoby s mentálním postižením Pomněnka. Těšit se můžeme na divadelní představení Švejk Divadelního spolku Pomněnka Šumperk. Na zahradu knihovny zavítá i oblíbená skupina I. ZŠ – Jednička, která v loňském roce za své vystoupení sklidila velké ovace. Po vyhlášení vítězů v závinové soutěži v 16 hod. vystoupí Old Time Jazz Band Loučná nad Desnou.

Na zahradě knihovny také rádi přivítáme maminky s dětmi, pro které zde budou nachystané různé zážitkové hry a trampolína.

Během odpoledne návštěvníci zahrady mohou zhlédnout výstavku výrobků zrakově postižených osob a klientů Pomněnky.

Předchozí Stavba nové knihovny (9. díl)

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc