Alice Kuipersová – ŽIVOT NA LEDNICI – velký příběh na malých papírcích

Termín: 16.3.2017

Čas: 17.00 hod.

Vstupné: dobrovolné

Velký příběh na malých papírcích. Dojemný vztah matky a dcery, které spolu komunikují přes vzkazy na ledničce.

Klárka je v pubertě, trucuje, chodí do školy a věčně lítá po kamarádkách. Její matka zase od rána do noci pracuje, takže se často doma ani nepotkají. Jejich společný život se z velké části odehrává na lednici.

Neobvyklou formou vyprávěný příběh, kdy k vám promlouvají dva hlasy – dvě ženy.

Za zdánlivě stručnými zprávami se odehrává vztah plný rozporů, ale i vzájemné lásky.

Život ve shonu všichni důvěrně známe. Ale teprve když nám osud ukáže odvrácenou tvář, začneme litovat, že jsme na své nejbližší neměli dost času.

Předchozí Helena Fahrnerová – Drobnosti radosti