Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Alejandro Soto Lacoste duo (Chile) + host Marta Töpferová

Poezie a hudba

Alejandro Soto Lacoste duo (Chile) + host Marta Töpferová

Autorské a latinskoamerické písně

Čas: 17.00 hod.

Vstupné: 100 Kč

Místo: Klášterní kostel

Chilský písničkář a multi-instrumentalista Alejandro Soto Lacoste je předním hudebníkem chilské hudební scény. Studoval hru na klavír, kytaru a akordeon a zpěv. Také vystudoval kontrapunkt, harmonii a kompozici s chilským profesorem Fernadem Carrasco, kterému později asistoval s projekty s Filharmonickým orchestrem. Mimo jiné se věnuje intenzivně latinskoamerické lidové hudbě a populární písni. Posledních dvanáct let žije v Německu a působí převážně na berlínské hudební scéně. Od roku 2012 vystupuje s Martou Töpferovou v kvartetu Trova, společně s dalším chilským multiinstrumentalistou, Critianem Carvacho.

Předchozí Obrazy a kresby – Ladislav Netek

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc