OPEN MIC – II. ročník

Městská knihovna T. G. Masaryka ve spolupráci s Produkční skupinou Slávka Maděry a Hynkem Pálkou

Čas: od 17.00 hod.

Místo: Velký sál

Vstupné dobrovolné

Open Mic je koncert zvláštního druhu zaměřený na originální tvorbu písničkářů. V hlavní roli je autorská píseň v jednoduché interpretaci člověka na pódiu. Na pódium může vstoupit každý, kdo chce představit svou tvorbu. K dispozici je krátký přesně ohraničený čas a mikrofon, kterého se může zmocnit, kdokoli chce prezentovat své umění

Open Mic je

Zatím jsou přihlášeni tito účinkující:

Slávek Maděra (propagátor Open Micu ČR), The CELLO Boys, Hynek Pálka s žáky Sluneční školy, Marty Walker, Tomáš Wurst.

Další zájemci o vystoupení na Open Mic zašlete svoji přihlášku na mail seligova@knihovnaspk.cz do 23.10.

Předchozí Seminář Moderní dějiny – Mnichovská dohoda