Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Zažijte Bangladéš – Kamil Kreutziger

Beseda

Čas: 17.00 hod.

Místo: Velký sál

Vstupné dobrovolné

Bangladéš je nádherná země v jihovýchodní Asii. Na rozloze o málo větší než bývalé Československo zde žije 170 milionu nesmírně pracovitých lidí. Víc jak čtvrtina z nich neumí číst a psát a žije v extrémní chudobě. Humanitární organizace ADRA se to prostřednictvím programu BanglaKids snaží změnit. Dětem poskytuje vzdělání a naději na lepší budoucnost. Přijďte a zažijte Bangladéš na vlastní kůži prostřednictvím autentických videí, fotografií a příběhů.

Kamil Kreutziger je vedoucím projektu „BanglaKids“. V Adře pracuje už 6. rokem. Jeho prací není pouze administrativní a manažerská činnost v ČR, ale pravidelně také navštěvuje právě Bangladéš, kde dohlíží na realizaci a stav projektů.

Galerie

Předchozí Růžena Petříková: Odkaz Tomáše a Jana Antonína Bati současné generaci

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc