ZAHRADA KNIHOVNY – DNY KÁVY ŠUMPERK

Čtvrtek 26.5. 2016

14.00 – 18.00 hod.

Městská knihovna Šumperk ve spolupráci s kavárnou Pikola a Kavalerie zvou všechny děti, maminky, tatínky, babičky a dědečky na krásně rozkvetlou zahradu knihovny.

V průběhu odpoledne uvidí různá hudební vystoupení, budou si moci zaskákat na trampolíně a užít si další atrakce.

Pro všechny šikovné kuchaře vyhlašujeme SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ BÁBOVKU KE KÁVĚ.

Bábovku mohou zájemci donést od 14.00 do 15.30 hod.

Vyhodnocení soutěže proběhne v 16.00 hod.

Na zahradě knihovny zároveň oslaví 20 let své činnosti SONS Šumperk.

Vystoupí zde kroužek nevidomých bubínkářů, nevidomý umělec Pavel Vlček – keyborad a zároveň zde budou vystaveny výrobky, které vznikají v různých zájmových kroužcích.

Během celého odpoledne vystoupí místní hudební skupiny a soubory:

Hudební skupina I. ZŠ, David Pšenčík, Trocha klidu a další

Předchozí Výsledky soutěže – Origami pro štěstí