Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Vernisáž – Olga Havlová ve vzpomínkách přátel a fotografiích Bohdana Holomíčka

Čas: 16.15

Místo: půjčovna pro dospělé

Vstup volný

Výstava ostravského Gymnázia Olgy Havlové a Občanského sdružení PANT vznikla u příležitosti 80. výročí narození Olgy Havlové a představuje mozaiku dobových fotografií Bohdana Holomíčka a vzpomínek přátel, spolupracovníků i lidí, kteří Olgu potkali a vzácné setkání jim utkvělo v paměti.

Úvodní slovo pronesou Monika Granja, ředitelka Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové, a Daniela Fischerová, spisovatelka. Olga Kaštická, herečka Divadla Šumperk, bude číst z knihy Dopisy Olze. Vystoupí také Komorní sbor ZUŠ Šumperk v čele se sbormistryní Hanou Johnovou.

Výstava potrvá od 1. 9. do 4. 10.

Plakát pro vernisáž Olga Havlová ve vzpomínkách přátel a fotografiích Bohdana Holomíčka
Předchozí Koncert na dvorku – Loučení s prázdninami – TapTýda

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc