Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Vernisáž – Od Dany žáci

Čas: 17.00

Místo: půjčovna pro mládež

Výstava je souborem prací žáků Dany Vilišové. Zajímavé je, že jde o setkání generací. Bývalá učitelka výtvarného oboru Základní umělecké školy v Šumperku pokračuje ve své práci. Učí děti a v Pontisu skupinu seniorů.

„ Měla jsem pocit, že ty práce jsou tak pěkné, že je škoda, aby je veřejnost neviděla. Zeptala jsem se na možnost prezentace v knihovně. Všichni moji žáci jsou nadšení z možnosti prezentace svých výtvarných děl. Nejsou profesionálové, ale tvoří se zaujetím a umělecké vyjadřování je baví. Myslím, že na obrázcích je vidět, že vznikají s láskou.“

Předchozí Koncert na dvorku – TapTýda – loučení s prázdninami

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc