Logo Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Vernisáž – Barvy a linie – Jana Hepilová

Čas: 17.00

Místo: půjčovna pro dospělé a malý sál

Vstup volný

Již jako malé dítě měla Jana Hepilová velkou potřebu tvořit a malovat – je od přírody lehce hyperaktivní. Na střední škole byla malba a kresba povinným předmětem a při studiu na vysoké škole pedagogické se k praktické části přidal ještě velký kus teorie. V osobním životě však v tu dobu nebyl na tvorbu prostor a čas, což se změnilo před devíti lety. Tehdy Jana Hepilová opět našla samu sebe a zjistila, jak moc jí výtvarný svět chybí. Začínala kresbou tužkou, akvarelovými pastelkami, centropenem a postupně se s výtvarnou skupinou Pírka – Plumes dostala k technice akvarelu, smaltu, olejovým a akvarelovým barvám. Poprvé vystavovala v roce 2019 v Galerii Lautner. Malba na plátno ji postupně pohltila celou a začala tvořit pod jménem Hepi Hepi. Miluje pestrý svět barev a malba a kresba je pro ni zároveň relaxem a terapií. Jako pedagog a lektor organizuje výtvarné kurzy akvarelu.

Výstava potrvá od 1. 6. do 28. 6.

Plakát: pro vernisáž Barvy a linie
Předchozí Přednáška – Úzkosti a obavy – jak zůstat zdraví – MUDr. Petr Mílek

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc