Uvítání knihy: Kapitoly z přírody a historie Šumperka – Zdeněk Gába

Místo: velký sál

Vstupné: zdarma

Dne 6. října v 17 hodin bude ve velkém sále Městské knihovny T. G. Masaryka Šumperk představena nová kniha Zdeňka Gáby. Jak již její název napovídá, autor se v ní věnuje vybraným tématům z historie a přírodních podmínek Šumperka. Čtenář se tak dozví například o místní geologii, klimatu a vodstvu či o dějinách dopravy a zemědělství. Knihu o 128 stranách doprovází velké množství starých i nových fotografií.
V programu uvítání bude také promítání 24 snímků ze Šumperka (zčásti z knihy a zčásti jiných) s možností diskuse o snímcích a o Šumperku vůbec. Novou publikaci bude možné na místě zakoupit a dát si ji od autora podepsat. Kniha se bude prodávat za 300 Kč.

Předchozí Ve středu 28. 9. 2022 je knihovna zavřená – STÁTNÍ SVÁTEK