Uvítání knihy – Jedlové jmelí – Jerzy Kozarzewski

Překlad František Všetička

Termín: 23. 11. 2017

Čas 16.00 hod.

Miejska i Gminna Biblioteka Buliczna w Nysie ve spolupráci s Městskou knihovnou Šumperk pořádají SETKÁNÍ za účasti zástupců obou knihoven a zástupců správy obou měst u příležitosti uvítání knihy poezie Jedlové jmelí – autor Jerzy Kozarzewski. Uvedení knihy se ujme František Všetička.

Všetička František, doc., PhDr., CSc. / kultura / olomoucký literární teoretik, prozaik, básník a překladatel, celoživotní činnost pedagogická, odborná, beletristická a překladatelská, nepřetržité představování osobností Olomoucka z různých oborů – v roce 2016 vydal 3. díl Olomouce literární

Předchozí Brigáda