Web Svazu knihovníků a informačních pracovníků ČR

Jsme přístupní

disabled
blind

i osobám s jinými specifickými potřebami.

Uvítání knihy – Čti Jeseníky

Čas: 18.00 hod.

Místo: Velký sál

Vstup zdarma

Jesenické hory jsou plné příběhů, míst se zvláštní mocí nás přitahovat. Míst, které vyhledáváme a vracíme se k nim. Byť třeba jen v naší mysli. Jsou motorem, či motivací k našim činům a prožitkům. Pro někoho i smyslem života. Lidem, kteří naslouchají, navíc umožní rekonstruovat to, co nám zde zanechaly předchozí generace…

Tým regionálních autorů pro vás připravil netradiční velkoformátovou obrazovou publikaci Čti Jeseníky, plnou historických fotek, koláží a příběhů určenou nejen pro mládež, ale i turisty a další příznivce našich hor. Snahou autorů je zvýšit povědomí o Jeseníkách a společně do jejich prostoru cílit část energie především na drobné úpravy poničených míst a citlivé zásahy v rámci krajiny. Přednáška vám tak představí nejen zajímavosti, o nichž jste neměli tušení, ale přiblíží také další vizi pro tyto hory, jejichž jsme všichni součástí.

Předchozí Výstava – Věra Kovářová – S fantazií bez obav

Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk, příspěvková organizace

Půjčování beletrie a naučné literatury, elektronických knih, audioknih, denního tisku, časopisů a deskových her. Městská knihovna T. G. Masaryka Šumperk je tu pro vás.
Knihovna upozorňuje, že na svých pořádaných akcích pořizuje fotografie a videozáznamy. Pořízené materiály mohou být následně využity na webových stránkách, sociálních sítích a propagačních materiálech knihovny. Fotografie mohou být dále poskytnuty médiím v rámci zasílání tiskových zpráv.

2022 | Vytvořil Expert Dev s.r.o. | Tvorba webových stránek Olomouc