SKŘÍTEK JIŘIN a jeho cesty křížem krážem do světa knih a zase ven-ZRUŠENO

Cyklus hudebně-divadelních setkání pro rodiče s dětmi

Hudebně-dramatické centrum Galimatyáš – Studio MY DVĚ

Místo: Velký sál

Vstupné 60,- Kč/ za dítě, dospělý doprovod vstup zdarma

Skřítek Jiřin ztratil svou vílu Rézinku. Rézinka miluje kouzelné příběhy. Někdy se však zasní natolik, že ji kniha pohltí. A Skřítek Jiřin trne, co zase jeho víla vyvede, kam se poděje a zda se mu vůbec vrátí. Zvlášť, když je zajímavých knížek tolik!

Jednotlivá sobotní setkávání jsou inspirovaná současnou dětskou literaturou. Každé setkání představí jeden příběh, který s dětmi prozkoumáme společně se skřítkem a vílou. Světem knih provedou Lucie Kučerová a Tereza Karlíková. Setkání na sebe nenavazují a lze je navštívit jednotlivě. Program je vhodný pro děti předškolního věku, 1. a 2. tříd.

Další termíny setkávání: 16.5. 2020

Předchozí Knihovna OTEVŘENA