Seminář – Digitální odysea: Jak na tablet a chytrý telefon

Místo: velký sál

Vstup volný

Zájemci si na seminář donesou dostatečně nabitý telefon nebo tablet. Zkušení lektoři odpoví na všechny všetečné otázky a zároveň prakticky naučí seniory tato zařízení ovládat. Seminář potrvá od 14.00 do 18.00.
Svůj zájem o účast na semináři hlaste Věře Rollerové, tel.: 732 227 845, e-mail: vera.rollerova@email.cz, nebo na bezplatné lince Moudré Sovičky, tel.: 800 220 044, e-mail: ivana@moudrasovicka.cz.

Předchozí Beseda – Jste to vy? – Jan Rejžek